http://www.59.com.tr çok yakında hizmetinizde

İletişim : +90 282 263 12 87
Tekirdağ Halı Yıkamada Lider Kuruluş
"Hijyen ve Temizliği Bize Bırakın, Zamanınızı Sevdiklerinize Ayırın"

Ev Temizliği

     Her kadın, evinin pırıl pırıl ve derli toplu görünmesini ister. Ev toparlamak ev işlerinin en yorucusudur. Bir gün önce yaptığınız temizlikten ertesi gün eser kalmaz. Aspendos temizliğin profesyonel elemanları sayesinde daha az yorulup daha az zaman harcayacaksınız.

     Evinizin temizliği için bizi tercih etmeniz durumunda kimyasal,makine vs. gerekli olan tüm ekipmanlar firmamızca karşılanır.Kullanılacak malzemeler ücretlendirmeye dahildir.Bunların dışında sizin ekstra bir ücret yada herhangi bir ürün almanıza gerek görülmez.Personellerimiz tavandan zemine duvardan camlara kadar el değmedik yer kalmayacak şekilde,tertemiz ,dezenfekte edilmiş ve mikropsuz (anahtar teslim)işlerini titizlik ile ev temizliği hizmetlerini yerine getirir.

     Ev Temizliği hizmetimiz mesken durumuna göre;Dayalı-döşeli (eşyalı) ev temizliği / daire temizliği , inşaat sonrası daire / ev temizliği , tadilat sonrası ev temizliği ve boş daire / ev temizliği olmak üzere birkaç çeşittir.Ayrıca yangın sonrası ev temizliği , su ve sel baskını sonrası ev temizlik hizmeti için firmamızdan hizmet talebinde bulunabilirsiniz…

     Misss-tem Sosyal Hizmetler evinizi çiçek gibi yapıyor. Tuvaleti,banyoyu,mutfağı,zeminleri,camları,çerçeveleri ve ilgili alandaki tüm yerleri temizliyor.

Süleymanpaşa Halı Yıkama Misss-tem Sosya Hizmetler
Nusratlı Mah. Seyihonbaşı 
Caddesi No:24 Süleymanpaşa Tekirdağ  |  0 282 263 12 87